Všechny uvedené ceny jsou bez DPH

Nejčastější otázky

 • Počet dodavatelů - co to je?

  Dropohs je navržen tak, aby umožňoval prodávat zboží ze systému partnera DropShipping. Tento partner má nasmlouvané desítky dodavatelů a abyste mohli prodávat od více dodavatelů zároveň, potřebujete mít technické řešení, které tyto dodavatele spojí v jednom objednávkovém procesu. A to právě Dropohs umí. Pokud nevíte, co je to pojem Dropshipping, pak se podívejte do článku, kde jsme model prodeje shrnuli.

 • Co znamená výraz ‚vlastní distribuce'?

  Vlastní distribuce je samozřejmostí pro ty, kdo chtějí prodávat vlastní zboží a nemají zájem o prodej zboží ze systému DropShippingu. Dropohs umí vše a je jen na vás, jakou variantu zvolíte. Pokud si nepřejete prodávat zboží od dodavatelů, pak se zkrátka orientujte dle počtu položek.

 • Co je Multikošík?

  Proces objednání zboží následně zboží rozdělí do samostatných celků – tedy samostatných balíčků. V klasickém e-shop systému nemyslitelné, ale my myslíme na vše. Je jedno, zda část nakoupeného zboží vašeho zákazníka bude pocházet z vaší vlastní distribuce a část z DropShippingu. Vše si zákazník objedná během jednoho procesu tvoření objednávky!

 • Lze tarif eshopu měnit?

  Samozřejmě, kdykoliv během chodu vašeho eshopu nebo eshopů můžete kterýkoliv upravit dle potřeb.

 • Umí váš importovat zboží na zbožové srovnávače?

  Samozřejmě, a stále tento seznam rozšiřujeme. A umí nejen to! Pro jednotlivé srovnávače si můžete nastavit dodavatele, které chcete importovat do externí prodejní sítě. Náš e-shop systém dokáže hlídat výši marže při jednotlivé cenové hladiny, nastavit různé ceny pro stejné zboží na různých srovnávačích a mnohem víc!

 • Jak dlouho již fungujete?

  Máme za sebou několik let aktivního podnikání na internetu a provozování e-shopů s vlastní distribucí, i s prodejem zboží od dodavatelů DropShipping. Rozhodli jsme se zúročit tyto zkušenosti a podělit se o ně v unikátním e-hop systému, který je namíru vytvářen pro DropShipping. Dropohs sám o sobě je však mladým systémem a zásadní období rozvoje, růstu a rozšiřování funkcí nás teprve čeká.